הגירה מישראל

ליווי בהליך הגירה מישראל לחוץ לארץ

הגירה לארצות הברית | הגירה לאוסטרליה | הגירה לאנגליה | הגירה לקנדה | הגירה לניו זילנד

מלווים עשורים רבים זוגות, משפחות ורווקים אשר בחרו להעתיק את חייהם מישראל לחוץ לארץ. ייעוץ וליווי בכל התהליך החל מבחינת הסיכוי לקבלת מעמד במדינה זרה וכלה בליווי תושבים חוזרים.

אנו מספקים ללקוחותינו משנת 1975 שירותים משפטיים ונוטריוניים. משרד עורכי דין ונוטריון רוזנברג ושות` הוקם בשנת 1975 על ידי עורך דין ונוטריון לאון רוזנברג ז”ל. השירותים במשרדנו ניתנים על ידי צוות מיומן ומקצועי אשר מבין היטב את צרכי הלקוחות ודואג לספק ללקוחות שירות יעיל ומהיר תוך דגש על זמינות, מהירות ומקצועיות.

הגירה מישראל

פנה להתייעצות ללא התחייבות

אנא פנו אלינו באמצעות המייל – [email protected] או באמצעות טופס הפניה המאובטח אליו ניתן לצרף קבצים בכדי לקבל הצעה מהירה ומדויקת. המידע המועבר באמצעות האתר חסוי ומוגן על פי דין.

אתה יכול להעלות GIF, JPG, PNG, קבצי doc

הגירה לארצות הברית

ניתן להגיש בקשה לגרין קארד מכוח “איחוד משפחות” עבור בן זוג נשוי, הן מתוך ישראל והן מתוך ארה”ב במצב שבו בן הזוג נכנס עם ויזת תייר לארה”ב ולאחר חודשיים מגיש בקשה לשינוי סוג אשרת השהייה שלו ומצהיר כי בכוונתו להגר לארה”ב. בעניינו, נתעסק במצב בו שני בני הזוג נמצאים בישראל כאשר אחד מהם הנו אזרח אמריקאי והשני הנו אזרח ישראלי המעוניין בהגירה לארה”ב.

הגירה לארה”ב עקב נישואין

הבסיס להליך ההגירה הנו קיום יחסי נישואין בין האזרח האמריקאי לבין בן הזוג החפץ להגר לארה”ב, לפיכך התנאי המחייב הוא ביצוע חתונה בכל מדינה ובלבד שתהיה מוכרת ע”י המדינה בה היא נערכה כולל בארה”ב. מסמך מחייב הוא תרגום תעודת נישואין תקפה וכשרה במדינה בה היא נערכה.

במקרה כזה בן הזוג האמריקאי צריך למלא טופס I-130 שבו הוא מצהיר כי הוא חפץ באיחוד עם בן זוגו, ולמסמך זה יש לצרף טפסים נוספים, מידע ביוגרפי באשר לכל אחד מבני הזוג וכן מסמכים רשמיים כגון תעודת נישואין, תעודות לידה, תמונות פספורט, צילומי דרכונים ואף תעודת גירושין במידה ואחד מבני הזוג היה נשוי לפני כן.
יודגש כי ההליך רלוונטי גם לזוגות שאינם הטרו סקסואליים, כלומר זוגות שנישאו כדין במדינה שבה נישואין חד מיניים מוכרים. לזוגות חד מיניים יש זכויות הזהות לזוגות הטרו סקסואליים להגיש בקשה למתן מעמד של תושבות קבע לבן הזוג הזר

 • הגירה לארצות הברית

   

 • ויזת אירוסין לזוגות לא נשואים

  ויזה זו מיועדת לזוגות מאורסים אשר אחד מהם הנו אזרח אמריקאי והשני הנו אזרח זר. אשרה זו הנה אשרה מיוחדת הנקראת בשם K – 1 המאפשרת לאזרח הזר להיכנס אל ארה”ב למטרה בלעדית של נישואין עם אזרח אמריקאי תוך מילוי שני תנאים: החתונה תיערך תוך 90 ימים ממועד כניסתו לארה”ב ובנוסף על בני הזוג להוכיח כי הם נפגשו פנים מול פנים במשך שנתיים בכוונה להינשא לפני הגשת הבקשה.

  גם במקרה הזה בן הזוג האמריקאי הוא זה שמגיש את הבקשה עבור ארוסו/תו. הבקשה מוגשת ע”י מילוי טופס I-129F ואליה יש לצרף מסמכים כגון מידע ביוגרפי אודות כל אחד מבני הזוג, תעודות לידה, דרכונים, מכתבים ותצהירים המוכיחים את כנות מערכת היחסים ושאורכה יותר משנתיים, מכתבים מקרובי משפחה המכירים את בני הזוג שיתארו את התפתחות מערכת היחסים ביניהם, וכן תמונות משותפות מאירועים מיוחדים. לאחר החתונה יוכל האזרח האמריקאי להגיש בקשה נוספת עבור האזרח הזר במטרה לקבל תושבות קבע מכוח הנישואין.

  אנו מתמחים בעריכת תצהירי כנות הקשר ואימותם על ידי נוטריון בתל אביב.

  הגירה לארצות הברית לזוגות ידועים בציבור

  ארה”ב אינה מכירה במוסד זוגיות אחר מלבד נישואין כחוק, לכן ידועה בציבור אינו יכול לקבל ויזה מכוח הקשר הזוגי עם אזרח ארה”ב, אלא יצטרך לבקש ויזה עצמאית כגון ויזת עבודה, ויזת סטודנט וכיוצ”ב.

ויזה לאוסטרליה

הגירה לאוסטרליה

במקרים בהם אזרח זר נמצא במערכת יחסים, לרבות נישואין, עם אזרח (או תושב קבע) אוסטרלי או ניו-זילנדי יהיה זכאי להגיש בקשה לויזת בן זוג (partner visa). זאת בתנאי כי בן הזוג האוסטרלי מוכן לתת חסות ולהצהיר על כך לבן זוגו המבקש ויזה. הבקשה כוללת ויזת בן זוג זמנית וקבועה, כאשר בהתחלה מקבלים ויזה זמנית שתוקפה לשנתיים בלבד המאפשרת תיירות ועבודה. לאחר שנתיים יידרשו בני הזוג להמציא תעודות יושר, הוכחות לזוגיות ולמגורים המשותפים ותצהירים המעידים על טיב הקשר ביניהם ועל תלות הדדית בין בני הזוג על מנת לקבל ויזה קבועה. מסלול ישיר לוויזה קבועה רלוונטי לזוגות החיים ביחד מעל 3 שנים או מעל שנתיים+ ילד נתמך.

כללל המסמכים נדרשים הנם: תצלום דרכון מאומת, תעודות לידה מאושרות, מסמכים המוכיחים כי בן הזוג הוא אזרח אוסטרלי/ ניו זילנדי, תעדת גירושין מאומתת במידתה הצורך, מסמכים רשמיים המאמתים את זהות האזרח האוסטרלי, הוכחות לכנות הקשר הזוגי לרבות נישואין כולל תצהירים של שני בני הזוג המפרטים את ההיסטוריה של הקשר הזוגי וכיו”ב.

סוגי מערכות יחסים הרלוונטיות להוצאת ויזה:

 • נישואין – Spouse Visas

  חתונה מחוץ לאוסטרליה או בגבולותיה תוכר רק אם בני הזוג מעל גיל 18, ושאינם חד מיניים. זאת גם אם התחתנו במדינה המכירה בנישואין חד מיניים. יש לצרף תעודת נישואין מאומתת ומאושרת כדין המראה כי הנישואין תקפים.

 • מערכת יחסים דה- פקטו

  בני הזוג נדרשים להוכיח כי הם חיים יחד לפחות 12 חודשים טרם הגשת הבקשה, למעט נסיבות מקלות כגון ילד משותף. הוויזה מתייחסת גם לזוגות חד מיניים. יש לצרף הוכחות שונות לקשר  הזוגי בין הצדדים ושאורכו מעל 12 חודשים, מסמכים המאשרים כי שני בני הזוג בגירים.

 • יחסים רשומים – Registered

  קיימת אופציה לעגן ולרשום את מערכת היחסים במשרדי הממשלה של מדינה באוסטרליה- אין מדובר בנישואין. ההליך תלוי במידה בה נרשמים והוא רלוונטי במיוחד לזוגות שחיים ביחד פחות מ-12 חודשים ובכל זאת רוצים להגיש בקשה לוויזת בן זוג. עם זאת, עדיין יידרשו הוכחות למגורים המשותפים. יש לצרף הוכחה רשמית לרישום היחסים.

   

 • ויזת אירוסין

  ויזת נישואין עתידיים מתאימה לאזרחים זרים המאורסים לאזרח אוסטרלי, ובתנא שהאזרח הזר נמצא מחוץ לאוסטרליה בעת הגשת הבקשה. הויזה הנה זמנית ותקפה עד ל-9 חודשים בלבד, וקיימות מגבלות נוספות למשל בנוגע למספר בני הזוג הקודמים שהיו לאזרח האוסטרלי. בתום תוקפה של הוויזה יידרש האזרח הזר להגיש בקשה לוויזה מכוח נישואין חוקיים.

הגירה לאנגליה

בתחילת הליך ההגירה לבריטניה יש לקבל אישור שהייה קבוע בבריטניה, המכונהindefinite leave to remain  אשר מקנה זכות שהייה קבועה בבריטניה. אולם האישור אינו מבטיח אזרחות בריטית אוטומטית ואינו מקנה את כלל הזכויות האזרחיות.

 • נישואין חוקיים/ שותפות אזרחית (family of a settled person) 

  בן/בת זוג לאזרח בריטי זכאי לקבל אשרת שהייה בבריטניה התקפה לשנתיים או לארבע שנים, והיא מקנה זכות לעבוד וללמוד בבריטניה. בתום התקופה נין יהיה להגיש בקשה להגירה רשמית וקבלת אזרחות.

  שותפות אזרחית – מערכת יחסים המוכרת עבור בני זוג חד מיניים בלבד שרשמו את עצמם כבני זוג בצורה אזרחית.

  הויזה רלוונטית גם לבני זוג ידועים בציבור, כאשר במקרים אלה יידרשו מבניי הזוג הוכחות רבות לקיום מערכת יחסים כנה ביניהם וחיים משותפים ביחד כגון חוזה שכר דירה משותף, חשבונות ארנונה משותפים, חשבון בנק משותף, תמונות, תכתובות בין בני הזוג, מכתבים של ממליצים ועוד.

  ככלל המסמכים הנדרשים הם: דרכון נוכחי ודרכונים קודמים, הוכחת הקשר של המבקש לאזרח הבריטי לרבות תעודת נישואין, הוכחת כנות הקשר של בני הזוג, הוכחה שהמבקש יכול לעמוד בדרישות פיננסיות ולכלכל את עצמו, הוכחת ידע באנגלית ותוצאות של בדיקות רפואיות שונות.

 • אירוסין (marriage visitor visa)

  אזרח זר המאורס לאזרח בריטי זכאי לקבל אשרת כניסה שתוקפה 6 חודשים שבהם אין לו יכולת לעבוד, ומצופה ממנו שבזמן זה יתחתן עם האזרח הבריטי ולאחר מכן יגיש בקשה להגירה דרך האפיק של נישואין חוקיים. יש להוכיח כי בני הזוג אכן מתכוונים להתחתן בתוך חצי שנה.

  מסמכים נדרשים: דרכון נוכחי, הוכחות לכך שהמבקש יוכל לכלכל את עצמו במהלך הטיול למשל תלושי שכר, הוכחת התוכניות העתידיות עבור הקשר הזוגי באמצעות תצהירים, מסמכים המעידים היכן המבקש מתכוון לגור במהלך שהותו. בנוסף יש לספק פרטים על הנישואין או על הקשר הזוגי ולהוכיח כי המבקש שילם כסף עבור עלות החתונה, הוכחה על מתן הודעה למשרד ההרשמה באנגליה ובוויילס סקוטלנד או צפון אירלנד. במידה והמבקש היה נשוי בעבר עליו לספק הוכחות לכך שהוא חופשי להתחתן כגון תעודת פטירה של בן הזוג הקודם, תעודת גירושין וכו’.

  שימו לב: בעקבות שינוי מדיניות ההגירה, ישראלים אינם נדרשים לעבור ראיון והמשמעות היא שההחלטה ניתנת על סמך מסמכים שהוגשו. לכן חשוב מאוד למלא את הטפסים באופן נכון ומדויק ולצרף את כל המסמכים הנדרשים כדי לקבל אשרה. יש לספק תרגום מאושר של כל המסמכים שאינם באנגלית.

הגירה לקנדה

נישואין או מערכת יחסים עם אזרח או תושב קנדה מהווים בסיס להגשת בקשת הגירה ולקבלת תושבות קבע, ובהמשך קבלת אזרחות. מגיש הבקשה הנו האזרח הקנדי אשר מתחייב לכלכל את בן זוגו ולהיות ספונסר שלו לתקופה שבין 3-10 שנים. 

המסמך המרכזי הוא טופס של נותן החסות שהוא האזרח הקנדי לבן זוגו ואליו נלווים מסמכים נוספים המעידים על כשירותו להיות ספונסר ומסמכים נוספים המעידים על מהות הקשר בין בני הזוג. 

האפשרות רלוונטית לבני זוג נשואים, ידועים בציבור או בני זוג לא מוגדרים רשמית הן עבור זוגות הטרו סקסואליים והן עבור זוגות חד מיניים.

שלושה מסלולים לקבלת הויזה:

 • נישואין

  אזרח קנדי רשאי להגיש בקשה להגירה עבור בן/ בת זוג בתנאי כי הם נשואים בנישואין מוכרים וחוקיים.

  בני זוג חד מיינים – רלוונטי לזוגות שנישאו בקנדה עצמה ובכפוף להצגת תעודת הנישואין. אם התחתנו מחוץ לקנדה בן הזוג הקנדי יצטרך לעתור בבקשה נוספת להכרה בנישואיהם.

  יש להמציא תעודת נישואין תקפה ומאושרת המעידה על תוקף הנישואין לפי חוקי המדינה בה טקס הנישואין בוצע.

 • ידועים בציבור

  רלוונטי גם לבני זוג ממין שונה. מדובר על מערכת יחסים רצופה לפחות במשך שנה תוך קיום חיים משותפים ומשק בית משותף תחת קורת גג אחת. יש להמציא מסמכים שונים המעידים על ההיסטוריה הזוגית של הקשר, כנות הקשר והוכחות לחיים המשותפים, כגון חשבונות בנק משותפים או כרטיסי אשראי, בעלות משותפת על נכס, חוזי שכירות למגורים משותפים, קבלות על תשלום משותף של חשבונות כמו גז מים וטלפון, הוכחות על ניהול משותף של הוצאות משק הבית ועוד.

 • בני זוג (conjugal partner)

  רלוונטי לזוגות שאינם יכולים להיכלל בהגדרה של ידועים בציבור או נישואין מסיבות שלא בשליטתם. יש להוכיח תלות הדדית בין בני הזוג במשך לפחות שנה, מערכת יחסים קבועה ורצופה שיש ל מאפיינים של נישואין. רלוונטי גם לבני זוג חד מיניים. במקרים אלה יש להמציא מסמכים שונים המעידים על הסיבה שבגינה בני הזוג אינם יכולים להינשא או להיחשב כידועים בציבור, למשל אחד מהם נשוי אך לא יכול להתגרש לפי חוקי המדינה שבה נישא, מחסומי הגירה, אי הכרה בנישואים חד מיניים במדינת המקור של האזרח הזר ועוד.
  במידה ובני הזוג מאורסים עליהם להגיש בקשה כידועים בציבור או להמתין עד לנישואין ולהגשת בקשה מכוחם, מסלול זה אינו מתאים למקרים של אירוסין.

 • נוטריון דחוף שירות מהיר

  ביצוע עבודות ושירותים דחופים “מיום להיום”.

 • נוטריון עד הבית שירותי VIP

  מתן שירותים מחוץ למשרד ולעשות הפעילות לפי בקשת הלקוח.

 • אישור נוטריון לחו"ל עריכת מסמכים לחו”ל

  ייעוץ בהכנת מסמכים ותעודות לצורכי שימוש מחוץ לישראל.