הגירה

הגירה מישראל

אנשים רבים בוחרים בשלב מסוים של חייהם לעבור ולגור במדינה אחרת. מדובר בתהליך לא פשוט שכולל בתוכו גם לא מעט ענייני בירוקרטיה אל מול המדינה שאליה מתבצע המעבר. אנו מתמחים בליווי צמוד של זוגות, רווקים ומשפחות אשר מחליטות לבצע את הצעד החשוב הזה אל עבר עתיד טוב יותר או התחלות חדשות. הליווי שלנו מתחיל כבר בשלב בדיקת סיכויי המעבר ועד להוצאת כל המסמכים הנדרשים לצורך השלמת המעבר מיד לאחר האישור.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ללא כל התחייבות על מנת שנוכל לבדוק את הסיכויים שלכם למעבר למדינה הרצויה. זהו השלב הראשון שאותו כולם חייבים לעבור על מנת שתהיה לכם תמונת מצב טובה ורציונאלית יותר.

הגירה לאנגליה

אחת מהמדינות המבוקשות ביותר באירופה שאליה ישראלים רבים רוצים להגר זוהי אנגליה. ראשית על מנת להתחיל את הליך ההגירה חשוב להגיש בקשה לקבלת אישור שהייה קבוע באנגליה. חשוב להבהיר כי אישור זה אינו מאשר את קבלת האזרחות הבריטית, אלא רק מאפשר לכם לחיות במדינה מבלי להיות מגורשים.

במקרים מסוימים זכאים אזרחים ישראלים לקבלת אזרחות בריטית באופן אוטומטי. במקרה של אירוסין בין אזרח ישראלי ובין אזרח בריטי, זכאי האזרח הישראלי לאישור שהייה שנמשך 6 חודשים. אומנם האישור אינו מאפשר לאזרח הישראלי לעבוד בבריטניה, אך הוא מקנה את האפשרות להתחתן. בני הזוג צריכים להוכיח כי בכוונתם להתחתן בחצי שנה הקרובה, ולאחר מכן תהיה אפשרות להגשת בקשה לאזרחות במסגרת נישואים חוקיים.

אזרח ישראלי שנישא לאזרח בריטי יהיה זכאי לקבל אשרת שהייה שנמשכת בין שנתיים ועד לארבע שנים. האשרה הזאת מאפשרת לבן הזוג לעבוד, ובעצם לנהל אורח חיים נורמטיבי בדיוק כמו כל אזרח בריטי. לאחר התקופה יהיה ניתן להגיש בקשה לאשרת שהייה קבועה או אפילו לקבל אזרחות בריטית כחוק.

הגירה לארצות הברית

גרין קארד הוא חלומו הרטוב של כל ישראלי, וישראלים רבים מנסים להשיג את הכרטיס הנכסף במספר רב של דרכים. קבלת גרין קארד אפשרית רק כאשר אזרח ישראלי נישא לאזרח אמריקאי. החתונה חייבת להתקיים בכל מדינה שבה יבחר הזוג לקיימה, אפילו בארצות הברית עצמה.

לאחר החתונה בן הזוג האמריקאי יוכל להגיש מסמך רשמי אשר מצהיר כי יש בו רצון להתאחד עם בן הזוג הישראלי. מכאן הדרך אל הגרין קארד הופכת להיות הרבה יותר קלה.

במקרה של אירוסין בלבד, ישנה אפשרות לקבלת אשרת שהייה בארה"ב. האשרה מאשרת לבן הזוג הישראלי להיכנס אל ארצות הברית לתקופה של 90 יום, כאשר בתקופה הזאת על בני הזוג ישנה את החובה להינשא. במידה ובני הזוג אינם נישאים בתקופה הזאת, האזרח הישראלי צריך לעזוב באופן מידיי את ארצות הברית.

הגירה לאוסטרליה

עוד מדינה שאהובה מאוד על הישראלים היא אוסטרליה, שמושכת אליה בשנים האחרונות לא מעט ישראלים שמהגרים אליה. גם כאן בדומה לשאר המדינות תתאפשר הגשת בקשה לקבלת אזרחות קבועה רק במידה וישנו קשר זוגי בין אזרח אוסטרלי או ניו זילנדי ובין אזרח ישראלי. הקשר הזוגי חייב להיות אירוסין או נישואין. בן הזוג האוסטרלי צריך להצהיר כי הוא נותן חסות על בן זוגו הישראלי, ובכך בעצם מאפשר לו לקבל את האזרחות או אשרת השהייה הקבועה.

נדרשים לא מעט מסמכים על מנת לקבל אזרחות אוסטרלית, ולכן חשוב מאוד שתקבלו ייעוץ מקצועי אשר יכוון אתכם בדיוק אל השגת המטרה הסופית שלכם. ביצוע ההליך באופן עצמאי יכול לגזול מכם זמן יקר, שבסופו לא תצליחו להשיג את מבוקשכם.

הגירה לקנדה

על מנת לקבל אזרחות או אשרת שהייה בקנדה עליכם לקיים מערכת יחסים זוגית עם אזרח קנדי. במקרה של אירוסין או נישואין יוכל האזרח הישראלי להגיש בקשת אזרחות. האזרח הקנדי הוא זה שצריך להגיש את הבקשה בשמו של בן זוגו הישראלי. במסגרת הבקשה מתחייב האזרח הקנדי לכלכל ולטפח את בן זוגו הישראלי במשך 3-10 שנים.

גם כאן ישנו הליך בירוקרטי לא קטן שכולל בתוכו את הגשת הבקשה בצירוף לא מעט מסמכים נוספים. אנו נוכל ללוות אתכם עם הצוות המיומן שלנו לכל אורך הדרך עד אשר תקבלו את האזרחות המיוחלת שחיכיתם לה זמן רב.